Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Maqedoni 14.12.2019 / 7:44

Moti sot paradite do të jetë me vranësira dhe me reshje të shiut ndërsa në pjesët malore me reshje të borës.

Reshjet do të jenë më shpeshta në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit, ndërsa pasdite do të ndalen.

Moti më pas do të jetë stabil dhe më i nxehtë.

Temperaturat do të lëvizin nga 0 deri tetë gradë celsius ndërsa temperatura maksimale do të arrijë deri 12 gradë celsius.


Comments are closed for this post.

Të fundit