Iftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Why Not” në RTV Ora ka qenë ish konkurenti i “Përputhen” Graciano Merkaj.

Ashtu si dhe e kishim menduar në këtë puntatë nuk do të mungonin as deklaratat e forta pasi Graciano tashmë njihet si një person që i thotë gjërat troç.

Gjatë bisedës me autoren dhe moderatoren e emisionit, Roza Latin Graciano tregon se nuk kanë munguar ngacmimet nga konkurentët meshkuj në program.