Reperi i njohur shqiptar, Kidda, ka prezantuar para fansave projektin më të ri muzikor.

“Coco” mban titullin kënga e tij të re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Tekstin e ka shkruar vet këngëtari në bashkëpunim me Ghulon, teksa për producimin është përkujdesur Nurteel & Sqrtl Squad x Chameleon.

Ky videoklip atraktiv i është besuar produksionit “XL Films”, si shumë nga yjet e estradës shqiptare.

21-vjeçari po ashtu është mjaft aktiv dhe i angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme muzikore.