Ivanka Trump, e bija e presidentit të ShBA-së Donald Trump sot ka festuar ditëlindjen e radhës.

Ivanka ditëlindjen e saj të 38-të e nisi si mos më mirë, me një vrapim.

Në rrjetet sociale ajo ka shpërndarë një video, ku duket si mos më mirë, pasi që nuk ka përdorur fare produkte të grimit, shkruan Daily Mail.

Padyshim, ajo shquhet për paraqitjet dhe stilin e saj unik!