Sonia Isaza vazhdon të jetë aktive në Instagram.

Ajo është fanse e çmendur e fitnesit, dhe çdo ditë poston foto e video në Instagramin e saj, duke çmendur miliona fansa.

Gruaja e mesfushorit të Barcelonës, Arturo Vidal, me ndihmën e fitnesit, ka ndrequr vijat trupore që çdo vajzë do të ëndërronte t’i kishte.

Ajo së fundmi postoi edhe një foto me Vidalin, duka i treguar edhe njëherë se sa shumë e do.

 

View this post on Instagram

 

ABS!🔥🔥 . Fueron 5 series de 20 repts @nitrofitoficial 💊🔥

A post shared by Sonia Isaza (@niaisazaoficial) on