Fero ka qenë i ftuar në emisionin #gjesi në T7.

Reperi Fero ka folur për më të rejat në jetën dhe karrierën e tij në emisionin e mëngjesit në televizionin T7.

Ndër të tjera, Fero ka shpjeguar edhe foton shumë të komentuar të tij me Getoar Selimin, të cilin e ka edhe reper të preferuar shqiptar.

Megjithëse nuk e ka konfirmuar me fjalë se ai dhe Geti do të sjellin një këngë bashkë, i ka llënë të kuptohet se bashkëpunimi po vjen, pasi gjatë intervistës dhe në bisedën për Getin ka thënë shumë herë se një bashkëpunim i madhe po vjen.

Fero ka sqaruar se atij i pëlqen shumë muzika Geasyt, sidomos këngët më të vjetra, pasi i përshtaten shumë Feros në këto kohë, kjo pasi, sipas fjalëve të tij: “Ai ka qenë baba atëherë, ndërsa unë jam tash”.

Më poshtë mund të dëgjoni fjalët e Feros për Getin dhe për mundësinë e bashkëpunimit./Gazeta Express/