Luana Vjollca dhe biznesmeni kosovar Krenar Çoçaj prej kohësh në media janë përfolur për një lidhje mes tyre, nga ana tjetër ata asnjëherë nuk e kanë pranuar publikisht që janë së bashku.

Lidhja e tyre u zbulua në vitin 2013 dhe për vite me radhë çifti u fotografuan bashkë nga paparacët, por nuk preferuan ta konfirmonin.

Por së fundmi duket se moderatorja dhe biznesmeni kosovar kanë bërë një hap të madh para.

Një foto e publikuar nga moderatorja ka ngritur dyshimet se çifti janë fejuar.

Në foto Luana shfaqet me një unazë që nuk kishte si të mos binte në sy.

Urimet nuk kanë munguar për Luanën e cila ka preferuar sërish të mos konfirmojë asgjë.

 

View this post on Instagram

 

write me a description and I will choose the most special ✨

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on