Këngëtarja më provokuese në skenën muzikore, Enca, ka paralajmruar një bashkëpunim “super hit”.

Është njëra prej femrave më pa komplekse në skenën tonë.

Këngëtarja ka postuar një video në Instan e saj e cila ka paralajmruar një projekt bashkëpunim. Duhet cekur që shumica prej projekteve të saja bashkëpunim por edhe ato solo bëhen hite nga fansat e saj, shkruan Gazeta Express.

“ Do të jetë një super hit of Albania 2019” ka thënë ajo por pa e zbuluar artistin që do të jetë krahë saj.

Se me kënd do të sjell ajo këtë “super hit” ne na mbetet të presim dhe ta shohim.

 

View this post on Instagram

 

ENCA feat ? = 💣

A post shared by ENCA (@enca) on