Dafina Zeqiri ka sjellur projektin e dytë gjatë kësaj kohe pandemie, kur pothuajse të gjithë po qëndrojnë brenda si masë parandaluese ndaj Covid-19.

Kështu këngëtarja e mirënjohur nuk e ka ndalur punën as gjatë kësaj kohe duke lansuar “A je pendu” në bashkëpunim me Cricket.

Për tekstin e këngës është kujdesur Elinel, muzika dhe melodia nga Cricket dhe Dafina, teksa animacioni i videos nga Joan Kamberaj.

Më poshtë “A je pendu”.