Cardi B ka treguar buzët e saj të reja, të sapo bëra operim me butoks dhe me pirsing derisa është paraqitur sivjet për herë të parë në Summer Jam Festival

Të gjithë atyre që ju ka munguar Cardi B me paraqitje, ajo është shfaqur përsëri mbrëmë në një festival, derisa më vonë është parë në një “party” deri natën vonë.

Reperja, emri i vërtetë i së cilës është Belcalis Marlenis Almánzar, i janë parë edhe investimet që ajo ka bërë në trup këto muaj, ku ka pasur një pirsing poshtë qafës së saj derisa është parë duke festuar në një klub në New York.

Cardi (26), po ashtu thuhet se ka bërë operime edhe në vithe e edhe në gjoks, derisa është duke marrë pjesë në festivalin muzikorë të New Jersey, “Hot 97 Summer Jam”. /GazetaExpress/