Modelja shqiptare, Arbenita Ismajli ka postuar disa foto në instagram ku ka thënë se ajo është duke e shqyrtuar mbylljen e profilit të saj në Instagram

Ndoshta, modelja për shkak të koronavirusit dhe pauzimit që është bërë në tërë botën shkaku i kësaj pandemie po dëshiron që të pauzon edhe faqen e saj në Instagram.

“Po mendoj që ta deaktivizoj instagramin për pak javë”, ka shkruar modelja

Ndryshe, Arbenita njihet për lidhjen e saj jo fort stabile me reperin kosovar, Fero.