Aktorja turke Meltem Miraloglu është kurorëzuar me martesë në fshehtësi me miliarderin amerikan 80-vjeçar

Megjithëse ishte munduar që martesën ta mbante larg syve të publikut, mediat turke e kanë zbuluar lajmin i cili po bën xhiron e rrjetit.

Dasma e çiftit është mbajtur 10 ditë më parë dhe aktorja ka shkuar në Amerikë.

Çfarë i ka bërë të gjithëve përshtypje është fakti se Meltem ka luajtur rolin e një vajze të re në serialin “Jeta vazhdon” tetë vite më parë dhe në film, ajo martohej me një 70-vjeçar.

Duket se ky rol i ka parashikuar asaj të ardhmen, pasi historia e serialit u realizua në jetën reale.