Mbrëmë në SPB Shkup është raportuar për të shtëna me armë zjarri në një çajtore në rrugën “Vëllezërit Rexhepagiq” në Çair të Shkupit.

Sipas njoftimeve kanë mbetur të plagosur tre persona dhe njëri prej tyre ka ndërruar jetë nga plagët e marra.