Aktorja bukuroshe Olta Gixhari ka publikuar në rrjete sociale një foto tejet provokuese.

Ajo shfaqet në pishinë e veshur me një palë rroba banjo të kuqe duke u dukur më seksi se kurrë. Nuk është hera e parë që Olta publikon në rrjete sociale foto tejet seksi dhe provokuese.