Pas skandalit të ashpër, Sindi është rikthyer në puntatën e sotme me një falje për të kërkuar.

Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që revoltoi keq konkurrenten.

Rikthehet Sindi/ Kërkoj falje…

Pas skandalit të ashpër, Sindi është rikthyer në puntatën e sotme me një falje për të kërkuar.

Gjithçka nisi nga komenti “Je si vaj Borshi, ekstra i virgjër” i Julit, që revoltoi keq konkurrenten.

Juli u rikthye në program të enjten, ndërsa Sindi rikthehet mbrëmjen e sotme. Konkurrentja ka publikuar një video gjatë xhirimeve, ku shihet e kuruar deri në detaje.

“Do të doja ti kërkoja një falje shumë të sinqertë të gjithë konkurrentëve dhe produksjonit për sjelljen time të ekzagjeruar, nuk u ndjeva mirë kur e pash më vonë”, tha Sindi.

Një falje të sinqertë dua ti kërkoj edhe Muratit, i cili atë ditë kishte ditëlindjen dhe ishte takimi jonë, nëse mundem dua t’i ofroj një përqafim”, u shpreh konkurrentja.