Çifti i famshëm, këngëtari Ermal Fejzullahu dhe gruaja e tij, Ariana po bëhen prindër për herën e katër.

Ndonëse kanë qarkulluar foto në rrjetet sociale që kanë shprehur nurin e bukur e të shndritshëm të Arianës, në foton e postuar në Instagram, e kemi parë që Ariana po mban baby shoëer-in për bebin që është duke ardhur.

Në këtë foto shihet Ariana e veshur me një fustan ngjyrë ari, sikurse janë të veshura edhe dy vajzat e saj të vogla, Buna e Era.

Ariana e cila është në muajt e fundit të shtatzënisë, ka organizuar festen e bebes dhe pamjet janë të adhurueshme.