Nëna e yllit shqiptar Rita Ora, Vera është një grua mjaft atraktive, marrë parasysh vitet që ka.

Rita Ora po shkëlqen me paraqitjet e saj në skenën muzikore shqiptare, por vëmendje po merr edhe nëna e saj Vera me paraqitjet e saj të vazhdueshme nëpër rrjetet sociale.

Edhe pse tani 53 vjeçare, ajo me stilin e saj si dhe format trupore po u bënë konkurrencë edhe vajzave të reja.

Njejtë ka bërë edhe së fundmi ku me një fustan ‘pink’ ajo ka shkëlqyer me pamjen.