Reperja shqiptare, Loredana, është duke shijuar pushimet e verës.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo po ndan me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga pushimet.

Së fundi, ka postuar disa fotografi të cilat i shohim rrallë nga ajo.

Bëhet fjalë për pozat në bikini, në të cilat ajo ka vënë në pah linjat e saj trupore, të cilat kanë marrë vëmendjen e fansave.