Tayna po vazhdon me provokimet e saj në rrjetet sociale

Këngëtarja e hitit “Sicko” por edhe disa hiteve të tjera këtë vit, ka bërë disa foto tepër provokative sot në ashensor.

Në fakt, ashensori është bërë një vend ideal për shumë vajza të estradës kosovare, të cilat bëjnë foto brenda tyre.

Sonte këngëtarja ka postuar disa të tilla dhe ku shihet e veshur seksi dhe duke ekspozuar belin e saj të hollë.