Blero Muharremi dhe Afrona Dika ka kohë që kanë filluar përgatitjet për dasmë.

Çifti po kujdesen për çdo detaj që ka të bëjë me dasmën e tyre, e së fundi në medie qarkulluan lajme për emrat e artistëve që do të këndojnë në dasmën e tyre.

Por, Blero përmes një postimi në Instagram tregoi edhe emrat e artistëve që do të këndojnë në dasmën e tyre.

“sa per info; ne dasmen tone do te kendoj Sabri Fejzullahu, Ramadan Krasniqi, Shkurte Gashi. thash te ju informoj sakt. flm me dashuri Afrona dhe Blero”, ka shkruar ai.

Për ndryshe, Afrona Dika dhe Blero Muharremi do të martohen më 21 shtator.