Prezantuesja bukuroshe e futbollit shqiptar Leila Kraja ka treguar dhe njëherë linjat e saj joshëse.

Teksa vendi ka hyrë në fundjavën e izolimit, Leila ka vendosur të shplodhet së bashku me mikeshën e saj në ballkonin e shtëpisë.

Si gjithmonë, fotot e Leilës janë pëlqyer sërish nga fansat e saj në rrjetet sociale.