Sezoni final i “Game of Thrones” do të shfaqet më 14 prill 2019!

Mbrëmjen e së mërkurës, yjet e kastit të serialit të njohur u mblodhën në Radio City Music Hall, në Neë York për të kremtuar Premierën e sezonit të tetë të “Game of Thrones”. Duke qenë se ky do të jetë sezoni i fundit i serialit që ka gozhduar miliona shikues nëpër botë, kasti i aktorëve ishin impenjuar maksimalisht për ta bërë këtë premierë të paharrueshme.

Më poshtë gjeni të gjitha aktorët e pranishëm dhe çfarë veshën secili prej tyre….

Image
Image