Ledri Vula ka publikuar në Instagram një video ku shihet një fanse e tij duke kërcyer twerk. Ndërkaq përveç komenteve të shumta për vallëzimin e fanses, bie në sy edhe një koment nga reperja Tayna.

“Lyju me kos se koke djeg”, i ka komentuar Tayna Ledrit, ndërkaq reperi ia ka kthyer “Jom kuq pi marres”.

Tayna dhe Ledri përveç shoqërisë kanë edhe një këngë së bashku. “A je” titullohet kënga e dyshes e cila ka marrë afro 25 milion klikime në Youtube.

 

View this post on Instagram

 

✌🏼🤪 u sa mire po…

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on