Anastasyia Kvitko është një nga modelet më të nxehta në botë.

Rusja 24 vjeçare është shumë e ndjekur nëpër rrjetet sociale, ku poston shumë foto dhe video provokuese.

Ajo së fundmi ka festuar arritjen e 10 milionë ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram.

Anastasyia ka vendosur që me një foto të bukur të urojë këtë sukses të radhës.

 

View this post on Instagram

 

Wow! We have reached 10M!I love you guys so much thank you for being on this journey with me! 💕

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

 

View this post on Instagram

 

Bikini @fashionnova @fashionnovamen 💛

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on