Këngëtari Robert Berisha ka publikuar projektin e ri.

Ai kësaj radhe ka zgjedhur për bashkëpuntore këngëtaren Eli Malaj.

Kënga titullohet “Vetëm një mesazh” dhe është mjaft e bukur.

Për Robertin është projekt i radhës ky pas projekteve të publikuara së fundmi.

Ai erdhi në bashkëpunim me Nurteel së fundmi në një këngë mjaft ritmike.

Ai po ashtu mori pjesë edhe në spektalin “Dance ëith Me”, ku pati një paraqitje dinjitoze.

Roberti u spekulua për një romancë me modelen Lei Kraja, megjithatë ai mohoi këtoi spekulime duke thënë se është i lumtur me Nora Istrefin.