Katy Perry është rikthyer me këngë të re.

Këngëtarja e famshme dhe shumë e dashur amerikane, Katy Perry, ka publikuar me videoklip këngën e saj më të ri pas shumë kohësh.

Kënga me titullin ‘Never Really Over‘ sjell Katyn si në kohën e ‘Teenage Dream’ dhe fansat po e dashurojnë këtë periudhë të re të këngëtares, shkruan Gazeta Express.

Katy kishte pasur një fazë jo shumë të këndshme me albumin e saj më të fundit, ‘Witness’, i cili nuk ka pasur shumë sukses dhe këtë herë ajo ka unuar për të ardhur në stilin që jemi mësuar ta dëgjojmë.

Këngëtarja këtë vit do të publikojë album të ri, për të cilin nuk ka dhënë shumë detaje dhe kjo është kënga e parë nga ky album.

Pak muaj më parë kemi pasur rastin ta dëgjojmë Katyn në këngën ‘365’ me Zedd.