Moti sot do të jetë i paqëndrueshëm dhe me vranësira.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga 13 deri më 22 gradë, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin prej 25 deri më 33 gradë celsius.

UV indeksi do të jetë