Këngëtarja shqiptare Beatrix Ramosaj dhe kushërira e saj Anxhelina, ishin të ftuara në ditëlindjen e Neymar një vit më parë ku bënë shumë bujë fotot e tyre me ftubollistët e njohur.

Neymar ndjek Beatrixin në Instagram, lajm ky që qarkulloi pak ditë më parë.

Por jo vetëm kaq ata kanq shpesh herë bieda me njëri-tjetrin ku njërën prej tyre Beatrix e zbuloi në emisionin “Shiko Kush Luan” të shtunën që lamë pas.

Biseda e tyre në Instagram:

Neymar: Më mungon

Beatrix: Edhe mua më mungon dashuri, mezi pres të takohemi.

Neymar: ❤❤

Beatrix i ka dërguar edhe një video të cilën nuk mund ta shohim, por ajo ka shtuar se e ka shok të mirë dhe kështu flet më njerëzit e saj të afërm.

Nuk dihet nëse duhet të presim më shumë nga Neymar dhe Beatrix Ramosaj.

Ndërkohë mesazhet me Mbappe ishin totalisht shoqërore ku i uronin njëri-tjetrit të ishin mirë që në kohën e karantinës./albeu.com/