Quhet Josefine Forsberg por nuk asnjë lidhje me mesfushorin e Suedisë dhe Leipzig, Emil Forsberg.Ajo është një modele amerikane e apasionuar pas motorave por sëfundmi mund të cilësohet edhe si mbretëresha e fitnesit.

Josefine i kushton shumë rëndësi palestrës dhe kjo dallohet qartë në fizikun e saj ku spikasin format trupore të tonifikuara dhe superseksi.

Me më shumë se 1 miljon ndjekës, në Intsagram ajo është një yll, duhet ta shikoni që ta besoni!

 

View this post on Instagram

 

Be yourself and don’t apologize.

A post shared by 𝐉𝐎𝐒𝐄𝐅𝐈𝐍𝐄 𝐅𝐎𝐑𝐒𝐁𝐄𝐑𝐆 (@jossanforsberg) on