Reperja Rina Balaj dhe diva e estradës, Adelina Ismaili pritet që të promovojnë një remiks të këngës së moçme të Adelinës, “Qikat”

“Qikat” është kënga më e re e Adelinës dhe Rinës e cila po vazhdon të përflitet pa dalë fare në treg, por që tani mendohet se ka edhe skena të nxehta brenda saj.

Një burim ka thënë se nga xhirimet e kësaj kënge do të këtë edhe “skena të nxehta” dhe se në fund të këngës mund të këtë një shkëmbim të puthjeve në mes të Rinës dhe Adelinës në stilin Britney Spears dhe Madonna.

Ç’është e vërteta fotografia e fundit që e ka postuar Rina në Instagram por jo edhe Adelina, shihet se dy këngëtaret janë gati për të shkëmbyer një puthje të nxehtë.

 

View this post on Instagram

 

Girls… @adelinaofficiel 🌟

A post shared by RINA (@balajrina) on