Category: Skena
Skena 05.09.19 | 12:01

Këngëtarja shqiptare: I këndova në dasmë, dhëndri më kërkoi të dilnim

Këngëtarja shqiptare ka treguar historinë interesante. Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhela Peristeri në njërin nga emisionet “Thumb” me moderatoret Fatma Haxhialiu dhe Aulona Musta, ka zbuluar një detaj lidhur me një ngjarje që i ka ndodhur në Maqedoni. Ajo rrëfeu një histori interesante...

Skena 05.09.19 | 09:35

Gruaja e një BOSS-i, Emina Cunmulaj i ‘përvishet’ shtëpisë, shikoni si pastron

Modelja e njohur shqiptare Emina Cunmulaj ka treguar gjithmonë se është mjaft e hapur me fansat e saj në rrjetet sociale. Ajo  është e martuar me një nga njerëzit më të pasur dhe bën jetë princesash, por Emina ka treguar se kur është rasti nuk e kursen veten të marrë fshesën dhe të...

Film 04.09.19 | 16:06

Bes Kallaku zbulon sa e pagoi Bleonën për filmin e tij

iç dihet prej kohësh Bes Kallaku po punon për realizimin e filmit “Falco” në të cilin do të luajnë personazhe shumë të njohur dhe pritet të publikohet së shpejti. Në këtë film do luajë edhe Bleona Qereti e cila gjatë kësaj kohe na ka zbuluar edhe pamjen me të cilën do shfaqet...

Estradë 04.09.19 | 12:43

Rita Ora rrëmben vëmendje në “GQ Men of The Year”, shikojeni si ishte veshur

Rita Ora u shfaq gjysmë e zhveshur me sytjena e fustan në tapetin e kuq të “GQ Men of The Year 2019”. Ajo kurrë nuk ka frikë të tregojë figurën marramendëse në veshje të guximshme, shkruan DailyMail. Rita Ora bëri edhe një herë që të gjithë të kthejnë kokën nga ajo teksa arriti...

Skena 04.09.19 | 09:53

Leonora Jakupi ‘kapet mat’ në Brezovicë me boksierin e njohur

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Leonora Jakupi, është një ndër femrat më të komentuara në mediat rozë. Ajo u komentua edhe për jetën e saj private, të cilën po e mban shumë hermetike, ani pse ka pranuar se është në lidhje dashurie, por ende nuk dihet i dashuri misterioz i artistes...

Skena 04.09.19 | 09:36

Kjo është shqiptarja që është bërë pjesë e grupit të vajzave që tërbohen me Dan Bilzerianin

Dan Bilzerian është një ndër meshkujt më të përfolur në gjithë botën për shkak të jetës që bën. Ai është i rrethuar nga dhjetëra vajza të bukura dhe kudo shikohet me to. Gati çdo ditë, ai publikon në profilin e tij në Instagram foto nga pushimet e tij luksoze që bën në praninë...

Skena 03.09.19 | 17:21

Çdo gjë e konfirmuar! “Big Brother” rikthehet në “Top Channel”, zbulohet vendndodhja e shtëpisë së famshme

Mund ta quajmë pa frikë një befasi televizive rikthimin e “Big Brother” në “Top Channel” këtë vit. Lajmin e ka zbuluar skenografi Fatmin Muna, i cili në një intervistë për Top Channel, tha se “Vëllai i Madh” do të nisë shumë shpejt vëzhgimin e banorëve të tij dhe se përgatitjet...

Estradë 03.09.19 | 10:20

Këto janë 3 femrat shqiptare që luajnë filma për të rritur (FOTO+18)

Breanne Benson, Alby Rides e Myla Sinanaj mund të mos jenë emra të njohur tek ne por mjafton të kërkoni në Google për to dhe mësoni për veprimtarinë e tyre. Alby Rides Këto tre femra janë me origjinë shqiptare dhe janë të njohura në industrinë e filmave për të rritur. Këto vajza...

Skena 03.09.19 | 09:45

Dy muaj në lidhje, Dua dhe Anwar tashmë po bashkëjetojnë

Dua dhe Anwar filluan lidhjen e tyre në muajin korrik. Sipas disa raportimeve thuhet se dyshja po kalojnë shumë mirë së bashku, lidhja e tyre po bëhet serioze çdo ditë. 24 vjeçarja dhe 20 vjeçari, po marrin një apartment në New York, teksa po kalojnë gjithë kohën së bashku madje edhe...

Skena 03.09.19 | 09:42

Edhe Tuna ndahet nga Patrisi? Kjo është e vërteta

Nora Istrefi dhe Robert Berisha tashmë kanë konfirmuar se i kanë dhënë fund martesës së tyre. Gjatë ditës së sotme u raportua se edhe këngëtarja tjetër, Altuna Sejdi, e njohur si Tuna, i ka dhënë fund kurorëzimit me bashkëshortin, Patris Berishën. E gjithë kjo pasi që bukuroshja ka...

Skena 02.09.19 | 14:06

‘E vogla ime’ Nëna bën dedikimin emocionues për Luana Vjollcën

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur Luana Vjollca po e kalon këtë të hënë mes urimeve të shumta me rastin e 27 vjetorit. Motra e saj Marina, i dedikoi fjalë shumë të bukura e të zgjedhura që në  mesnatë. “Gëzuar ditëlindjen bisha ime! Nuk ka limite shpejtësie në rrugën tënde...

Skena 02.09.19 | 11:23

Morena dhe jeta e saj luksoze, ky është ‘koleksioni’ i veturave në oborrin e saj

Morena Taraku ka vendosur “ta çmendë” Instagramin jo veç me fotot seksi, por edhe me jetën luksoze që ajo shfaq. Një nga pasionet e saj më të mëdha janë edhe makinat e kushtueshme, ndaj ajo na përditëson çdo çast me “fiksimet” e saj më të reja. E veshur me pantallona rozë, në...

Skena 02.09.19 | 11:19

“Kapma dorën” quhet kënga më e re e Dafina Zeqirit

Dafina Zeqiri ka publikuar shumë hite gjatë kësaj vere. Tani në fund të sezonit, Dafina vjen me një hit tjetër. “Kapma dorën” quhet projekti më i ri i këngëtares. Ky është linku për ta dëgjuar këtë hit: 

Muzikë 02.09.19 | 11:17

Kronologjia e ngjarjes: Pse u prishën Mozzik dhe Loredana?

Kur u duk se e kaluan bashkë pa probleme stuhinë me zhvillimet e muajit Maj, Mozzik dhe Loredana u kuptua pak ditë më parë se nuk janë më bashkë. Çifti i shumëpërfolur po përjetojnë një krizë në raportin e tyre teksa të gjithë po aludojnë mbi shkaqet. Pyetja lind natyrshëm – cila...

Estradë 30.08.19 | 15:27

Biznesmeni shqiptar thyen tabutë: Në Tepelenë lyhen më mirë buzët

Elton Ilirjani është një ndër biznesmenët më të njohur në vendin tonë. Ai u përfol shumë, pasi tha hapur në një ekran televiziv se ishte homoseksual. Ai është rikthyer në Shqipëri, pasi për disa kohë ishte në Amerikë ku punoi për të zhvendosur atje biznesin e tij. Kurse së fundmi...

Skena 30.08.19 | 13:33

Enca “çmend” Tropojën, djem e burra mblidhen pranë saj

Këngëtarja e famshme Enca do të luaj në filmin më të ri të Ermal Mamaqit me titull “I love Tropoja”. Tani kanë filluar edhe xhirimet e filmit dhe Ermali ka postuar një video ku Enca shfaqet e veshur me një fustan provokues me ngjyrë lejla. Prapa saj ndodhen djem e burra që e vëzhgojnë...

Estradë 30.08.19 | 11:04

Edona James numëron ditët e fundit? E dhimbshme, kështu e ka bërë kanceri atë

Edona James është transgjinorja më e famshme shqiptare. Edona u bë e njohur kur në moshën 23-vjecare, bëri një operacion të thellë për tu shndërruar plotësisht në femër. Transgjinorja e njohur ka disa javë që po përballet me sëmundjen e kancerit. Këtë e ka bërë të ditur vetë...

Skena 29.08.19 | 13:24

Ndarja e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, këngëtarja reagon për herë të parë

Ndarja e Robert Berishës dhe Nora Istrefit ka qenë një nga lajmet më të bujshme që ende po komentohet në shtypin rozë. Një nga çiftet më protagoniste të shoëbiz-it shqiptar nuk janë më bashkë. Lajmin e bëri të dikur Robert Berisha me një status në Instagram. Përmes tij ai bëri me...

Skena 29.08.19 | 13:15

Tuna mbulon kokën, ekspozon gjysmënudo të pasmet gjigante

Altuna Sejdiu-Tuna vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura shqiptare. Përveç për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj plot stil, përcjell ORAinfo.Tuna nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto ku shfaqet mjaftë...

Skena 29.08.19 | 13:00

E tradhëton prej një vit Robertin me avokatin e njohur, mediat zbulojnë arsyen e ndarjes

Para pak ditësh zyrtarisht Nora Istrefi dhe Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre 14 vjeçare, nga e cila kanë edhe një vajzë. Roberti publikoi në profilin e tij në Instagram një foto ku njoftonte se ai dhe këngëtarja nuk ishin më bashkë, por që tha se do të vazhdojnë të mbesin...

Повеќе