Miliarderja Kylie Jenner ka pozuar në bikine për të promovuar një koleksion kozmetike për muajin e verës

Kylie Jenner ka shpalosur koleksionin e saj të ri të kozmetikes me një seri fotografish të martën në bikine.

Ylli i televizionit (21) ka pozuar në plazh e veshur me një kapelë të madhe dhe me një peshqir në mes derisa ka pasur të veshur bikine, duke sjell kështu imazhe tepër të nxehta.

Kylie është hyrë fuqishëm në industrinë e bukurisë derisa është lavdëruar nga revista Forbes si njëra prej vajzave që me “punë ka arritur të jetë miliardere”.

Ylli, i cili lansoi një laps makeupi tepër të rrallë në Beverly Hills javën e kaluar, ka shfrytëzuar famën e familjes së saj dhe rrjetet sociale për të ngritur një perandori biznesi fitimprurëse.