Me një pozë tepër sensuale Belen Rodriguez ka vendosur të nisë postimet për vitin 2019.

Një foto që është pëlqyer vërtet shumë nga fansat dhe është shoqëruar me mijëra komente dhe 553 mijë like.

Ndërsa një video vetëm disa sekondëshe ku ajo duket me bikini brenda disa orësh është parë 1.4 milionë herë.

Instagrami i Belen është një ndër më të parit në Itali dhe ka deri tani 7.9 milionë followersa.