Reperi shqiptar, Fero, sapo publikoi projektin e tij të shumëpritur “Ride or die”.

Pjesë e videoklipit është e dashura e Feros, Arbenita Ismajli, e cila shfaqet shumë tërheqëse.

“Ride or die” është dedikim i Feros për të dashurën e tij dhe ka një klip mjaft të veçantë.

Lidhja e çiftit të njohur të estradës u zbulua në muajin tetor të vitit të kaluar, përmes disa fotografive të realizuara në të njëjtat vende.