Enca Haxhia ka ‘ngritur’ temperaturat me paraqitjen e radhës në rrjete sociale.

Artistja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një fotografi, në të cilën u shfaq tërësisht lakuriq në mes të plazhit.

Ajo pozoi e fshehur në një shkëmb, teksa kishte lëshuar flokët në kraharor dhe nuk mbante grim në fytyrë.

Në mbishkrimin që ia la fotos, Enca tha se e ndjeu ta postonte këtë foto, por ndoshta do ta fshijë më vonë.