Arbenita vjen shumë provokuese në fustanin e shkurtër.

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të reja me prejardhje nga Kosova.

Ajo po përflitet se është në lidhje me reperin e njohur, Feron.

Arbenita vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të shumta ndërsa ës fundit ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me fustan të shkurtër dhe po duket tejet bukur.

Gjëja që bie në sy, është vetura super-luksoze e Arbenitës.

 

 

View this post on Instagram

 

Uber uber everywhere

A post shared by Arbenita Ismajli (@arbenitalsmajli) on