Dafina ende me mendjen tek pushimet.

Viti 2018 ishte një vit pozitiv për skenën moderne të muzikës shqiptare.

Kjo pasi ylli i skenës, Dafina Zeqiri u rikthye në vend për të vazhduar karrierën e saj në tregun shqiptare, shkruan portali arbresh.info

Daffy nuk kurseu ndjekësit e saj as me postime të ‘nxehta’, sidomos nga ditët e fundit të vitit, të cilat i kaloi në pushime me motrën dhe nënën e saj, në Maldive.

 

 

View this post on Instagram

 

💧

A post shared by DAFINA (@dafina.zeqiri) on