Para minuta më parë ka ndodhur nj aksident i rënde në Shkup.

Si pasojë e aksidentit, një makinë “SEAT” është përmbysur.

Sipas informacioneve të para, shoferi është i lënduar dhe është dërguar në spitalin e qytetit.

Ndërkohë, menjëherë ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.