Sunday, 26 January 2020
Sport 26.01.20 | 23:46

Mësohen të gjitha viktimat që vdiqën bashkë me Kobe Bryant

Lajmi i kobshëm për vdekjen e Kobe Bryant ka tronditur opionion e gjerë botëror. Përveç Kobe Bryant dhe vajzës së tij 13-vjeçare Gianna, në bord kanë qenë edhe bashkëlojtarja e Gianna, prindi i saj dhe piloti. Kështu është bërë e ditur nga një zyrtar i Calabasasit, qyteti ku ndodhi...

Sport 26.01.20 | 23:42

Kobe Bryant ishte i martuar dhe kishte katër fëmijë – vajza e tij e preferuar vdiq bashkë me të në aksident

Kobe Bryant kishte katër vajza me bashkëshorten e tij, Vanessa Bryant. Vajza e tyre më e vogël, Capri, lindi në vitin 2019, ndërsa më e madhja, Natalia, mbushi 17 vjet, një javë para vdekjes së babait të saj. Legjenda e basketbollit u takua me gruan e tij në vitin 1999. Asokohe, ai ishte...

Shkup 26.01.20 | 23:37

Përleshën mes vete babë e bir, përfundojnë në spitalin e Shkupit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur sonte në Shkup. Babë e bir për shkaqe të panjohura deri tani janë përleshur mes vete. Gjatë zënkës është përdorur një shkop druri dhe një thikë. Rastin në ora 20:30 minuta N.T. ka denoncuar në polici, duke theksuar se është sulmuar fizikisht nga...

Sport 26.01.20 | 21:34

Tragjedi me helikopter: Humb jetën legjenda Kobe Bryant! (VIDEO)

Ylli i basketbollit, Kobe Bryant, ka vdekur në një aksident me helikopter. Sipas TMZ, Bryant ka vdekur në një aksident me helikopter, së bashku me katër persona të tjerë që ishin në bord. Ende është nën hetime shkaku i aksidentit. Bryant ishte ylli i Los Angeles Lakers për shumë vite me...

Maqedoni 26.01.20 | 19:48

Janë duke u ndërmarrë aktivitete për zbardhjen e rastit me grupin “dhomë publike” në rrjetin social “Telegram”

Ministria e Punëve të Brendshme është duke ndërmarrë masa dhe aktivitete për zbardhjen e rastit me grupin e mbyllur “dhomë publike” në rrjetin social “Telegram” në të cilin janë publikuar fotografi me përmbajtje eksplicite. “Menjëherë pas denoncimit janë ndërmarrë masa dhe...