Friday, 27 April 2018 | Lajme: 0

Tag Archives: video

1-1077

Hoxha nga Shkupi bën thirrje që të konsumohet urina e devesë dhe të braktisen barnat moderne! (VIDEO)

Hoxha nga Shkupi Bedri Lika në një nga ligjëratat e tij, ka folur për dobitë e urinës së deves, si një kafshë me karakteristika të veçanta fiziologjike. Ligjerata e tij duket e çuditshme, pasi ai aplon që të braktisen barnat moderne...
isis

Ermira është martuar me një shqiptar të ISIS-it nga Maqedonia, tani kërkon ndihmë të kthehet mbrapa (VIDEO)

Hera e fundit që foli me motrën e tij është para dy dite. Arton Sekiraqa nuk e di a do të ketë mundësi të bisedojë sërish me Ermirën, e cila ndodhet në një kamp të ISIS”it në Siri. Motra, në telefonatën e fundit, i ka treguar...
kazino

Qytetarët e pakënaqur me ligjin e ri për lojërat e fatit (VIDEO)

Propozim ligji i ri për lojëra të fatit, ka ngjallur reagime të ashpra nga qytetarët dhe sociologët. Këta të fundit kërkojnë ndryshime përmes të cilave lojërat e fatit të jenë sa më larg nxënësve dhe të rinjve dhe atë jo...
Administrata-e-Maqedonisë

Afaristët e Maqedonisë kërkojnë administratë më efikase dhe më të shpejtë publike (Video)

Administratë më efikase dhe më të shpejtë, largimi nga ndryshimi i shpeshtë i rregullave të taksave, zvogëlimin e dyfishtë të dënimeve, janë disa nga kërkesat e shoqërisë së afaristëve të adresuara deri tek njerëzit e parë...
server-alsat_1524594402-8051952

Server: Mos anëtarësim sjell tensione në vend (Video)

Maqedonia duhet që sa më parë të zbatojë ligjin për përdorimin e gjuhëve, për shkak se moszbatimi i të njëjtit do të ishte një burim tensioni për vendin. Kështu vlerëson njohësi amerikan i zhvillimeve në rajon Daniel Server....
mesuesja-1200x630-1024x538-750x430

Mësuesja rrah me shkop fëmijët: Zhulsa, qafë pa larë (Video)

Një mësuese e shkollës fillore në Zharrëz, Patos, qëllon me shpullë dhe shkop fëmijët e klasës së dytë, të moshës 7 dhe 8 vjeç. Madje, ajo ushtron edhe dhunë psikologjike, duke i quajtur të miturit zhulsa, të palarë, të këqij...
6-days-Mahmut-Orhan-versuri-lyrics.info_-720x340

Vjen klipi mahnitës i këngës “6 Days” nga Mahmut Orhan i xhiruar në Mardin, provincën unike shumë afër Sirisë

Një nga deejayt më të mirë botëror, Mahmut Orhan, ka publikuar videoklipin e tij më të ri. “6 Days” titullohet projekti i ri i artistit turk të muzikës elektronike, që është një remiks nga Colonel Bagshot dhe kënga e famshme...
v_1524556315-542245

Van Damme e ‘çmend’ Serbinë, vihet në rolin e shqiptarit shkatërron bandën serbe

Filip Shala është emri i aktorit të njohur Jean Claude Van Damme në filmin e tij të fundit. “Kill’em All” tregon historinë e një shqiptari, i cili kërkon hakmarrje për babanë e tij, të cilin e kishin vrarë serbët gjatë luftës...
capture_1524550772-9044669

Masakra me kamion në Kanada, kush është shoferi që mbyti 10 persona

Sulmi me kamion në Toronto, arrestim i shpejtë i të dyshuarit që vrau dhjetë këmbësorë. Policia kanadeze është duke marrë në pyetje shoferin e një furgoni më qira që u ngjit mbi rrugën e këmbësorëve në veri të Torontos...
screenshot-2_1524499598-3701312

Brenda vilës së Bes Kallakut dhe Xhensilës

“Për drekë me mua” ne “E Diela Shqiptare”, është një nga ato programe ku përpos gatimit mësohen edhe shumë të panjohura mbi personazhet publikë. Së fundmi pjesë e një prej puntatave ka qënë Bes Kallaku. Aktori i humorit...