e Enjte, 25 Maj 2017 | Lajme: 41
capricorn_red_transperentbg
Horoskop javore për: 10.04.2017 - 16.04.2017 Share

Bricjapi 22.12. – 20.1.

Marrëdhënia juaj ne çift do përmirësohet tej mase gjate gjithë kësaj jave. Çdo dite e me shume do i shprehni ndjenjat përkundrejt partnerit dhe nuk do ngurroni për asnjë çast te përgatisni edhe surpriza. Beqaret nuk do kenë aspak komplekse dhe do e joshin cilindo qe do pëlqejnë. Nga mesi i javës për disa do ndryshoje rrjedha e jetës. Financat nuk do jene aspak ne gjendjen me te mire te mundshme kështu qe shmangni çdo lloj investimi sepse mund te mbeteni pa para. Shëndeti here pas here do ketë disa tronditje te vogla, te cilat do ju detyrojnë te merrni masa strikte. Ne pune ne tërësi gjerat do ju ecin mire përveç ndonjë momenti kur nuk do dini mire çfarë hapash te hidhni. Gjithsesi koleget do i keni ne krah. Jeta familjare do jete e qete.