e Hënë, 29 Maj 2017 | Lajme: 30
cancer_red_transperentbg
Horoskop javore për: 10.04.2017 - 16.04.2017 Share

Gaforrja 22.6 – 22.7

Jave goxha e trazuar do jete kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Nuk do i bëni mire llogarite dhe shpesh do thoni gjerat te gabuara përkundrejt atij qe keni ne krah. Rikthehuni sa me pare ne realitet qe te mos lëndoheni. Beqaret vërtet do mërziten pak ditët e para, por te shtune kane për te gjetur dashurinë e madhe. Buxheti do përballet me sfida te vështira dhe ne disa momente madje do ju duket vetja sikur keni rene ne humnere. Kërkoni ndihme sa me pare sepse vete nuk do ja dilni dot. Shëndeti do jete i mire. Do jeni energjike mjaftueshëm dhe nuk do keni as shqetësime nga bajamet tuaja kronike. Ne pune duhet te reflektoni disa here para se te veproni qe te mos përballeni me probleme. Familja normale.