e Shtunë, 25 Mars 2017 | Lajme: 0
gemini_red_transperentbg
Horoskop javore për: 20.03.2017 - 26.03.2017 Share

Binjakët 21.5. – 21.6.

Klima e bashkëpunimit do mbizotërojë gjate gjithë kësaj jave ne jetën tuaj ne çift. Nuk do mërziteni aspak me ato qe do iu thotë partnerit dhe do toleroni shume me tepër. Beqaret do preferojnë me shume argëtimin dhe aventurat kalimtare sesa lidhjet serioze. Mundësitë për te tilla do jene te pafundme. Me financat tregohuni sa me te matur dhe te duruar sepse vetëm ne këtë mënyrë do mund ta mbani gjendjen te qëndrueshme. Shëndeti do jete i mire, me përjashtim te ndodhe dhimbje te vogël koke apo stomaku. Ne pune do keni suksesin te cilin e keni ëndërruar prej kohesh. Me fatlumet do jene ata qe merren me letërsi dhe gazetari. Jeta familjare do jete e qete.