Saturday, 15 December 2018 | Lajme: 0

Flori dhe Bruno publikojnë këngën e re ditën e 28 Nëntorit (VIDEO)

Dyshja e Threedots sjellin këngën e re.

Bruno dhe Flori Mumajesi janë bërë bashkë në studio për të punuar për një këngë të re.

E kjo këngë është publikuar sot, pikërisht në ditën e festës së shqiptarëve.

Kënga me titullin ‘Ja ke bo vetes’, megjithatë, flet për dashurinë e nuk ka ndonjë lidhje me Ditën e Flamurit, ndër për tekstin dhe muzikën ka punuar vet Flori.