Monday, 10 December 2018 | Lajme: 0

Eni Koçi publikon baladën e ndjerë “Edhe sot”

Ashtu siç kishte paralajmëruar këngëtarja Eni Koçi ka publikuar në klipin e saj më të fundit.

 Me titull “Edhe sot”, Eni shfaqet tejet sensuale në këtë baladë mjaft të ndjerë. E veshur me një fustan të zi dhe e shoqëruar me kitare Enin këtë herë e shohim në një version ndryshe nga çfarë jemi mësuar