Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

I dashuri i përgatit një befasi super romantike Kylie-t

Kylie Jenner është me të vërtetë një vajzë me fat.

Ajo është një nënë, punëtore dhe biznismene shumë e aftë.

 Kështu, një ditë e Kylie Jenner është shumë e ngarkuar dhe në fund të ditës milionerja meriton të pushon e relaksohet më së miri në shtëpinë e saj, shkruan.
 E dje, sapo ka hapur derën ajo ka parë të gjithë shtëpinë e saj të mbushur me buqeta me trëndafila të kuq dhe qirinj anembanë.

“Mënyra e jashtëzakonshme si ta mbyllësh natën”,- shkruan Kylie. Trëndafilat ishin të shpërndarë kudo, në korridor, shkallë dhe dhoma. Kujtojmë që Kylie Jenner dhe Travis kanë edhe një vajze 8 muajshe, Stormi.

 


View this post on Instagram

hell of a way to end the night 🌹♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on