Saturday, 15 December 2018 | Lajme: 0

Mihrije Braha zbulon sekretin familjar për dy vëllezërit e Naimit

Mihrije Braha është njëra ndër këngëtaret e cila i ka rezistuar kohës.

Këngëtarja Mihrije Braha së fundmi në emisionin ‘Mirage’ ka folur rreth karrierës së saj muzikore dhe jetës private.

Si rrallë herë ajo i ka zbuluar disa të pathëna për veten, ndërsa edhe një sekret familjar që ka të bëjë me dy vëllezërit e burrit të saj, Naim Abazit.

Të gjitha këto mund t’i ndiqni në intervistën që ju sjellim në vazhdim.