Monday, 19 November 2018 | Lajme: 40

Capital T publikon videoklipin me modelen për të cilën flitej se është në lidhje

Capital T ka publikuar këngën e re ‘Bomba’ me videoklip.

Capital T ka ardhur me këngë të re.

Reperi dhe këngëtari ka bërë bujë para disa ditësh, kur ka publikuar fotografi për të cilaj flitej se mund të ketë zyrtarizuar lidhjen.

Por, modelja malazeze e ka sqaruar menjëherë këtë, duke zbuluar se ajo thjesht merr pjesë në videklipin më të ri të Trimit, shkruan Gazeta Express.

Tani, ky videoklip është publikuar dhe është për këngën me titull ‘Bomba’.

Kënga vjen në stilin për të cilin Capital T është i njohur tashmë, ndërsa për baladën e premtuar na mbetet të presim akoma.