Friday, 16 November 2018 | Lajme: 32

Noizy dhe Dafina publikojnë këngën e re, shikoni çfarë klipi kanë përgatitur

Është publikuar para pak minutash bashkëpunimi mes këngëtares Dafina Zeqiri dhe reperit nga Shqipëria, Noizy.

Kënga e Dafinës dhe Noizyt mban titullin “A don love”, ndërsa klipi shoqërohet me pamje të dy këngëtarëve shumë të afërt me njëri-tjetrin, shkruan Express.

Kujtojmë se këngëtarja ishte cak i një diss-i që Noizy e kishte shkruar për ish-të dashurin e saj Ledri Vula, kur ky i fundit dhe Dafina ishin në lidhje dashuri.

Dëgjojeni këngën e sapo publikuar: