Monday, 19 November 2018 | Lajme: 40

Noizy dhe Dafina më shumë se miq? Shfaqen “shumë afër” njëri-tjetrit në paralajmërim të videoklipit

Noizy dhe Dafina Zeqiri tashmë dihet se po sjellin videoklipin e ri.

Ky projekt i paralajmëruar shumë kohë më parë tash si duket po merr jetë.

Edhe Noizy edhe Duffye fillimisht publikuan projekte të ndara para bashkëpunimit.

Më pas xhiruan videoklipin e ri prej ku po dalin paralajmërimet e para e ku dyshja shihen afër.

Burime të afërta thonë se Noizy dhe Duffye janë më shumë se miq dhe raportin e tyre sensual e kanë bartur edhe në videoklip.

Kujtojmë se Dafina dhe ish i dashuri Jose u ndanë kohë më parë me këngëtaren që u hodh në krahë e reperit shqiptar menjëherë i cili më parë nuk ka hezituar edhe ta fyej.

Dafina dhe Noizy këngën e tyre e kanë përfunduar tash e sa kohë dhe së shpejti pritet publikimi.


View this post on Instagram

?

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on